TOTO JE NÁŠ PRÍBEH

Toto je náš príbeh ako to celé začalo

ZAČÍNAME V ROKU 1994

" Už od strednej školy mi účtovníctvo sedelo. Bola v ňom logika a bavilo ma. "

Ing. Daniela Hrivíková

Ako účtovníčka, vtedy ešte štátneho podniku ZVL KNM, sa ku mne prichádzali radiť mnohí začínajúci podnikatelia. Bolo po revolúcií, dvere podnikania boli otvorené a ja som si v tom čase, zhruba 25 rokov späť, otvorila vlastnú účtovnú kanceláriu. 

Účtovníctvo pre podnikateľov bolo však iné ako účtovníctvo, ktoré som doposiaľ poznala zo školy alebo práce. Toľko rôznych vecí!  

A poviem Vám bola to ťažká drina. Preniknúť a porozumieť nezrozumiteľným zákonom, ich pravidlám a prepojeniam bez pomoci niekoho, kto by ma aspoň trochu naviedol, mi dalo zabrať. Všetko bolo pre mňa nové a kým som sa do toho dostala, trvalo to veľa času.

Neistota, či to naozaj robím správne a nervozita z možných chýb mi nedávala spávať.

Trikrát som čítala zákon a aj tak som si nebola istá, či to, čo urobím pre klienta, bude správne. Rozumiem tomu správne? To bola otázka, ktorá ma neustále prenasledovala. Veď predsa nechcem urobiť chybu a poškodiť klienta, alebo dostať pokutu. 

Vtedy som pochopila, že ak sa chcem odbremeniť od starostí, potrebujem z niečoho vychádzať. Začala som preto spisovať moje vlastné skúsenosti a znalosti, a postupne som vytvorila ucelený materiál o účtovníctve. 

Vtedy som ešte netušila, že tieto moje zistenia, skúsenosti a riešenia problémov mi umožnia vytvoriť unikátnu mapu východu z bludiska zákonov a povinností, ktorých je tak veľmi veľa.

Tieto moje materiály sa stali veľmi obľúbené, pretože poskytovali jasný, zrozumiteľný a ucelený pohľad na účtovníctvo a dane. Na základe toho som si povedala: "Urobím kurz účtovníctva a nebudem učiť z nejakej učebnice, ale z vlastných praktických materiálov.“

Vynechala som preto nezmyselnú a otravnú teóriu, a priniesla som praktické návody, rady, tipy a triky vďaka mojim vlastným kurzom účtovníctva.

Spoločne so synom sme tieto kurzy v priebehu času zdokonalili a prebudovali ich na unikátny vzdelávací systém pre novodobé a moderné učenie účtovníctva z praxe a s podporou v online prostredí, ktoré sme nazvali "Magické účtovníctvo."

Za dobu svojej existencie sme pomocou tohto vzdelávacieho systému vyškolili už niekoľko tisíc začínajúcich účtovníkov.  

To nás následne priviedlo k odhaleniu, že aj keď počet bežných účtovníkov narastá, stále je tu ohromný priestor pre kvalitných a nadaných účtovníkov, ktorých podnikatelia skutočne potrebujú.

A práve toto odhalenie je to, čím sa riadime ako pri tvorbe a budovaní nášho vzdelávacieho systému, tak aj vo chvíľach, keď pomáhame našim klientom, ktorým sa o účtovníctvo staráme.

PÍŠE SA ROK 2021

Od doby, kedy som začala vykonávať účtovníctvo pre podnikateľov už ubehlo veľa času. Dnes je už moja firma MIDARO prebudovaná na modernú vzdelávaciu spoločnosť, s čím mi pomohli moja rodina a spolupracovníci.

Tieto viac ako 25 ročné skúsenosti s účtovníctvom a jeho vzdelávaním, Vám odovzdávame v našich kurzoch prostredníctvom nášho lektorského tímu, ktorí tvorí viac ako 35 lektorov - profi účtovníkov.

Ďakujeme vám za každé jedno ocenenie našej poctivej práce, ktorú robíme pre Vás. 

ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Potrebuješ poradiť? Ozvi sa nám, radi ti pomôžeme.

0917 601 752

info@midaro.sk

POZRI SI AKTUÁLNE MESTÁ A TERMÍNY

Aktuálne otvárame v 

0
mestách