ŽREBOVANIE SÚŤAŽE O KURZ ÚČTOVNÍCTVA

Pozrite si krátke video zo žrebovania a zapnite si zvuk !

 

POZOR IBA PRVÝCH 40 ZO SÚŤAŽIACICH, KTORÍ SI PODAJÚ PRIHLÁŠKU DO KURZU A KURZ ABSOLVUJÚ, MÔŽU ZÍSKAŤ DARČEK V HODNOTE 97 €

Prihlášku si podalo už 0 súťažiacich.

Darček získaš ihneď po absolvovaní kurzu.

TVOJA NEZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ

Či už si vyplníš prihlášku alebo nie, dôležité je, aby si sa rohodla tak, ako to bude najlepšie pre teba. Ak sa na kurze neuvidíme prajeme ti naplnený život a dúfame, že nám budeš držať palce v našom poslaní. ♥

V živote sa toho môže stať veľa, a preto môžeš svoju prihlášku hocikedy do začiatku kurzu zrušiť. 

Typ kurzu:*
Platba:*
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
Veľká spokojnosť s frekvenciou vyučovacích hodín, dostatkom zrozumiteľného materiálu, podporou po ukončení školenia s následnou ročnou podporou po kurze a tiež s tréningom pre získanie praxe „Junior účtovník“. Lektorka pani Koprdová je úžasná žena, ktorá má prehľad v danom odbore. Ďakujem, že som Vás spoznala.
Michaela Sawicka
Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Všetko sa bralo od začiatku. Keďže som bol začiatočník všetko bolo vysvetlené. Nebol problém opýtať sa viackrát na tú istú otázku v priebehu kurzu. Materiály boli veľmi dobre spracované. Boli tam konkrétne veci a nie žiadne „omáčky“ a na konci kapitoly boli zhrnuté tie najpodstatnejšie veci. Spokojnosť.
Ing. Radovan Bartko
Kurz hodnotím ako veľmi prínosný a užitočný. Som veľmi rada, že som sa rozhodla kurz absolvovať práve u Vás. Ako samoplatiteľka som spokojná, že som investovala do vzdelania, ktoré malo zmysel a bolo orientované na prax.
Ing. Simona Mularčíková