KÝM TO SI?

My vieme, že keď si vyčerpaná starosťami alebo pracuješ v zahraničí ďaleko od rodiny, prípadne si frustrovaná problémami, ti je posteľ zrazu tvojim súkromným útočiskom. Keď si deň čo deň večer do nej unavená líhaš, tak ako jemný vietor na jeseň, ktorý rozháňa listy, ťa prídu navštíviť tvoje tajné predstavy vytúženého života.

MOŽNO SI ŽENA:

 • ktorá od malička sníva o osude ako z romantického filmu
 • ktorá je skromná a radšej dopraje iným ako sebe
 • pre ktorú je najdôležitejšia rodina, jej blízkosť a šťastné okamihy
 • ktorá kvôli okolnostiam, zabudla na seba, svoje vízie, sny a ambície
 • ktorá chce toho veľa dokázať, ale nevie kde začať
 • ktorá má chuť urobiť zmenu vo svojom živote
 • ktorú trápi súkromný alebo pracovný život
 • ktorá sa možno niekedy cíti na všetko sama

Je úplne v poriadku, ak práve toto prežívaš, pretože väčšina žien a aj ďalších ľudí, trápia tie isté problémy a zabudnuté sny.

Jednoducho si sa v minulosti vydala rôznymi cestami. V podstate každá z nich bola správna, ale každá ti priniesla do života niečo iné.

Preto, ak chceš niečo zmeniť, je tu pre teba príležitosť, PRÁVE TERAZ sa vydať aj inou cestou, ktorá ti môže priniesť:

Dostatok voľného času pre seba a svoju rodinu, aby si sa mohla venovať tomu, na čom ti najviac záleží

Pocit istoty, že každý mesiac budeš mať na účte dostatok peňazí pre seba a svoju rodinu

Možnosť pocítiť, že si súčasťou úspešného tímu, že neustále rastieš a pracuješ na dôležitých veciach

Možnosť získať super prácu, ktorá ťa baví, v príjemnom pracovnom prostredí v obklopení rozumnými kolegami

Možnosť si časom vybudovať svoju vlastnú firmu, ktorá ponesie tvoje meno

POĎ NA KURZ ÚČTOVNÍCTVA A STAŇ SA JUNIOR ÚČTOVNÍČKOU

Získaj kurz vďaka ÚRADU PRÁCE ZADARMO a my ti pomôžeme stať sa JUNIOR účtovníčkou len za pár mesiacov, a to aj vtedy, ak o účtovníctve nič nevieš.

Chcela by som sa prihlásiť, ale mám obavu, že to nezvládnem, nakoľko som sa s účtovníctvom nikdy nestrela.

Môžeš byť úplne pokojná, ak o účtovníctve nič nevieš. Veľa našich absolventiek tiež stáli pred týmto rozhodnutím a hravo to zvládli nielen vďaka svojej šikovnosti, ale aj kvôli citlivému prístupu nášho lektora, jednoducho a zrozumiteľne spracovaným materiálom a špecifickej výuke . Kurz je jednoducho určený aj pre úplných začiatočníkov a naša absolventka Vierka Vám povie jej osobnú skúsenosť:

Rada by som sa prihlásila, ale momentálne som nezamestnaná a nemám prostriedky na zaplatenie kurzu.

Pre nezamestnaných máme výbornú ponuku od úradu práce, ktorí vďaka programu REPAS+ môžu mať kurz úplne ZADARMO. Je jedno koľko si na úrade práce evidovaná, či 1 deň alebo 2 roky, či si rovno po škole alebo máš 50 rokov. Vybavenie kurzu na ÚP je úplne jednoduché a všetko ti vysvetlíme.

Som po materskej a rozhodujem sa čo ďalej. Nikdy som nepracovala s číslami a mám strach, že na to nemám.

Vieme, aké je ťažké sa zamestnať so statusom mamičky po materskej a zároveň byť na blízku svojim deťom. Pozícia JUNIOR účtovníčky je možnosťou pracovať v normálnom pracovnom čase, získať nadpriemernú mzdu a neskôr pracovať aj z domu, prípadne naštartovať svoj vlastný biznis. Pozrite si video našej absolventky Biby, ktorá takisto riešila, čo má robiť po materskej:

Neznášam sa bifľovať ťažké poučky a školské časy so siahodlhým sedením nad knihami mám už za sebou. Neviem si predstaviť popri svojom živote (deti, rodina, voľný čas) sedieť tak dlho nad knihami...

Materiály, z ktorých sa budeme učiť sú zrozumiteľné, prehľadné a s kopou praktických príkladov. Vyhnete sa  zbytočným omáčkam a nutnosti bifľovania. Naša skúsená lektorka - profíčka z praxe Vás prevedie kurzom spôsobom, vďaka ktorému nebudete musieť doma sedieť nad knihami a pylne sa snažiť učivo natlačiť do hlavy. 

Ak máš obavy a nevieš sa rozhodnúť urobiť rozhodujúci krok, pozri si a prečítaj si skúsenosti našich absolventiek, ktoré taktiež stáli pred týmto rozhodnutím

KEDY A KDE OTVÁRAME KURZY

Prihlášky uzatvárame: 2.9.2018

Kurz začína: 19.9.2018

 • Frekvencia výučby: 3 - 4x týždenne cez pracovné dni
 • Čas výučby: 8:00 - 14:45
 • Trvanie: 240 hod. (2 mesiace)

Kto sme a ako ti pomôžeme stať sa účtovníčkou?

Majitelia firmy rodina Hrivíková.

Sme profesionálna účtovná spoločnosť MIDARO a už viac ako 20 rokov pomáhame podnikateľom s účtovníctvom. Sme priamo z praxe, a preto pravidelne a dlhodobo vzdelávame nielen nových, ale aj zbehlých účtovníkov a odhaľujeme im taje krásnej profesie, s názvom účtovníctvo. 

0
ľudí už prešlo našimi kurzami!

Čo o nás napísali naše nadšené absolventky :-)

Som veľmi rada, že som tento kurz mohla absolvovať. Aj vďaka nemu som nabrala odvahu reagovať na pracovnú ponuku a v súčasnosti som zamestnaná. Len odporúčam. A pani lektora bola na super úrovni a so super prístupom. Veľmi Ďakujem.
Jana Kasmanová
Profesionálny prístup lektorky. Riešenie príkladov, ktoré boli vysvetlené zrozumiteľne aj na praktických príkladoch. Bol to veľmi intenzívny kurz, takže sme sa veľmi veľa dozvedeli a naučili. Som maximálne spokojná a odporúčam každému, kto sa chce venovať účtovníctvu a má ešte nejaké nejasnosti, alebo je dokonca začiatočník, aby tento kurz absolvoval.
Zuzana Dzurillová
Tento kurz mi pomohol veľmi. Som rada, že som tu bola. Lektorka príjemná, ústretová, ale hlavne vie vysvetliť. Knihy boli na tak vysokej úrovni a zrozumiteľné, že som bola milo prekvapená. Kurz by som odporučila aj začiatočníkom.
Ľubomíra Kováčová
Kurz bol úplne TOP, úžasné lektorky odporúčam určite vyskúšať. Som veľmi spokojná a teším sa na prax účtovníčky. Pani lektorka Beátka (podvojné a jednoduché účtovníctvo) – krásne, zrozumiteľne, trpezlivo a chápavo vysvetľovala (palec hore). Pani lektorka Helenka (mzdové účtovníctvo a personalistika) – šikovná z praxe, veľa naučila pomocou príkladov zo života (palec hore)!
Mária Vodičková
S kurzom som bola veľmi spokojná, bolo ním poskytnutých veľké množstvo potrebných informácií. Študijné materiály sú pripravené vynikajúco, prehľadne a veľmi oceňujem myšlienkové mapy, ktoré veľmi pomáhajú k prehľadnosti a pri opakovaní. Lektorky boli na vysokej úrovni, zaujímavo a pútavo odovzdávali informácie, boli ochotné zopakovať, poradiť. Bola som veľmi spokojná.
Mariana Paľková
Na firmu MIDARO som natrafila na mojom facebooku a hneď som ich kontaktovala. Na ÚPSVaR som bola úspešná a mohla som kurz absolvovať a som s ním maximálne spokojná. Zišli sme sa tu výborný kolektív, pomáhali sme si a veľmi chválim našu lektorku, Ing. Horváthovú, za jej odborné znalosti a ľudský prístup. Celý kurz bol pre mňa prínosom, hoci som už mala znalosti z účtovníctva. Rada by som pracovala ako mzdová účtovníčka a verím, že vedomosti maximálne využijem. Firmu MIDARO a Ing. Horváthovú budem vrele odporúčať. Vďaka.
Ing. Jana Koťuhová

Ako získaš kurz ZADARMO od úradu práce?

Stačí byť evidovaná na Úrade práce ako nezamestnaná a Úrad práce ti zaplatí celý kurz!

 • Je jedno ako dlho si na úrade práce evidovaná (1 deň alebo 5 rokov), či máš 50 rokov alebo si práve ukončila školu
 • Vybavenie je veľmi jednoduché (2 návštevy úradu práce) = úrad práce za teba zaplatí celú sumu
 • Ak sa v priebehu kurzu zamestnáš alebo začneš podnikať, kurz sa ukončí (bez akýchkoľvek postihov)
 • Kurz môžeš predčasne ukončiť z vážnych zdravotných, rodinných a osobných dôvodov (bez akýchkoľvek postihov)
 • Absolvovaním kurzu môžeš získať príspevok na cestovné a stravné vo výške 153 €

Potrebuješ poradiť? Ozvi sa nám, radi ti pomôžeme :)

Mgr. Monika Strapáčová

Zákaznícka podpora

0917 601 752

info@midaro.sk

Pon. - Pia.: 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 MIDARO KURZY s.r.o. Všetky práva vyhradené.