KURZ ÚČTOVNÍCTVA V TRENČÍNE

Tu nájdeš podrobné informácie + nezáväznú prihlášku

OTVÁRAME KURZ MZDOVÉHO ÚČTOVNÍCTVA

Kurz MZDOVÉHO ÚČTOVNÍCTVA je denný a Ministerstvom školstva akreditovaný kurz, za ktorý získaš platný certifikát. Mzdové účtovníctvo v jednom úžasnom prepojení + ročná podpora + odborná prax na PC (2 x certifikát) + pomoc v kariére. Tu sa môžeš dočítaš viac.

ADRESA KONANIA:

Stredná odborná škola, Pod Sokolicami 14, Trenčín

UZATVORENIE PRIHLÁŠOK

12.11.2019

OTVORENIE KURZU

4.12.2019


TRVANIE KURZU

56 hod.

FREKVENCIA VÝUČBY

3 - 4 x týždenne cez prac. dni
PO / UT / ŠTV / PIA

ČAS VÝUČBY

8.00 - 14.45

CENA: NEZAMESTNANÍ

445 € = ZADARMO cez úrad práce

CENA: SAMOPLATCI

445 € = 218 € (59 % zľava)

CENA: MAMIČKY, ZŤP, ŠTUDENTI

445 € = 187 € (59 % zľava)

Nasledovný kurz - KOMPLEXNÝ KURZ (PÚ, JÚ, MZ)

OTVORENIE KURZU

6.4.2020

TRVANIE KURZU

240 hod.

CENA KURZU

 • REPAS - 1 440 € ZADARMO
 • SAMOPLATCI = 792 €
 • TVOJA NEZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ

  Či už si vyplníš prihlášku alebo nie, dôležité je aby si sa rohodla tak ako to bude najlepšie pre teba. Ak sa na kurze neuvidíme prajeme ti naplnený život a dúfame, že nám budeš držať palce v našom poslaní. ♥

  V živote sa toho môže stať veľa a preto môžeš svoju prihlášku hocikedy do začiatku kurzu zrušiť. 

  Typ kurzu:*
  Platba
  Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
  Veľká spokojnosť s frekvenciou vyučovacích hodín, dostatkom zrozumiteľného materiálu, podporou po ukončení školenia s následnou ročnou podporou po kurze a tiež s tréningom pre získanie praxe „Junior účtovník“. Lektorka pani Koprdová je úžasná žena, ktorá má prehľad v danom odbore. Ďakujem, že som Vás spoznala.
  Michaela Sawicka
  Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Všetko sa bralo od začiatku. Keďže som bol začiatočník všetko bolo vysvetlené. Nebol problém opýtať sa viackrát na tú istú otázku v priebehu kurzu. Materiály boli veľmi dobre spracované. Boli tam konkrétne veci a nie žiadne „omáčky“ a na konci kapitoly boli zhrnuté tie najpodstatnejšie veci. Spokojnosť.
  Ing. Radovan Bartko
  Kurz hodnotím ako veľmi prínosný a užitočný. Som veľmi rada, že som sa rozhodla kurz absolvovať práve u Vás. Ako samoplatiteľka som spokojná, že som investovala do vzdelania, ktoré malo zmysel a bolo orientované na prax.
  Ing. Simona Mularčíková
  Som ekonómka, ale bola som dlho doma s deťmi, preto som potrebovala všetko zopakovať a aj si zvýšiť kvalifikáciu a prehľad o aktuálnych veciach v účtovníctve. Kurz mi pomohol zvýšiť si sebavedomie a mienku o sebe, že ešte niečo viem a môžem spokojne ísť na pohovory, aj do praxe. Ďakujem. A pani lektorka Stanka bola úžasná, so všetkým pomohla.
  Ing. Lenka Krivjanská