DENNÝ KURZ ÚČTOVNÍCTVA V POVAŽSKEJ BYSTRICI

OTVÁRAME NAJOBĽÚBENEJŠÍ KURZ ÚČTOVNÍK KOMPLEX

Kurz Účtovník KOMPLEX je denný a Ministerstvom školstva akreditovaný kurz, za ktorý získaš platný certifikát. Podvojné, jednoduché a mzdové účtovníctvo v jednom úžasnom prepojení (264 hod. výuky) + ročná podpora + odborná prax na PC (2 x certifikát) + pomoc v kariére. Tu sa môžeš dočítaš viac.

Adresa konania

PRIPRAVUJEME

NOVÉ TERMÍNY UŽ ČOSKORO

TVOJA NEZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ

Či už si vyplníš prihlášku alebo nie, dôležité je aby si sa rohodla tak ako to bude najlepšie pre teba. Ak sa na kurze neuvidíme prajeme ti naplnený život a dúfame, že nám budeš držať palce v našom poslaní. ♥ Po prihlásení ti zavoláme a všetko vysvetlíme.

V živote sa toho môže stať veľa a preto môžeš svoju prihlášku hocikedy do začiatku kurzu zrušiť. 

Ing. Jana Opatová

LEKTOR / PROFI ÚČTOVNÍK
Volám sa Jana Opatová, pochádzam z Púchova a pre spoločnosť MIDARO pôsobím ako lektor kurzov v Považskej Bystrici. Účtovníctvu a mzdovej problematike sa venujem už 15 rokov, v súčasnosti vediem tieto agendy pre svojich klientov. No aj predtým som pracovala na pozíciách úzko súvisiacich s účtovníctvom, najmä ako podpora ekonomických softvérov.

Možno práve kombinácia účtovných pravidiel a technických možností ma posunula k tomu, že sa veci snažím pochopiť tak, aby do seba zapadali, boli logické, prehľadné a jasné. A presne týmto spôsobom posúvam svoje znalosti aj účastníkom skvelých „midarovských“ kurzov. Je pre mňa cťou byť v tomto tíme, ďakujem za vašu dôveru a teším sa na vás 😊

Čo o nás hovoria naši absolventi

Veľká spokojnosť s frekvenciou vyučovacích hodín, dostatkom zrozumiteľného materiálu, podporou po ukončení školenia s následnou ročnou podporou po kurze a tiež s tréningom pre získanie praxe „Junior účtovník“. Lektorka pani Koprdová je úžasná žena, ktorá má prehľad v danom odbore. Ďakujem, že som Vás spoznala.
Michaela Sawicka
Kurz mi pomohol zasa sa o niečo viac zorientovať v účtovníctve. Prínosom boli určite príklady z praxe, ktoré nám prednášala pani lektorka. Je príjemné zistiť, že si zo školy človek ešte niečo pamätá 😊 Veľmi mi vyhovovalo grafické zobrazenie v podobe myšlienkových máp.
Eva Halecká
Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Všetko sa bralo od začiatku. Keďže som bol začiatočník všetko bolo vysvetlené. Nebol problém opýtať sa viackrát na tú istú otázku v priebehu kurzu. Materiály boli veľmi dobre spracované. Boli tam konkrétne veci a nie žiadne „omáčky“ a na konci kapitoly boli zhrnuté tie najpodstatnejšie veci. Spokojnosť.
Ing. Radovan Bartko
Som ekonómka, ale bola som dlho doma s deťmi, preto som potrebovala všetko zopakovať a aj si zvýšiť kvalifikáciu a prehľad o aktuálnych veciach v účtovníctve. Kurz mi pomohol zvýšiť si sebavedomie a mienku o sebe, že ešte niečo viem a môžem spokojne ísť na pohovory, aj do praxe. Ďakujem. A pani lektorka Stanka bola úžasná, so všetkým pomohla.
Ing. Lenka Krivjanská

* Problém s prihlásením ? napíšte nám SMS na tel.č.: +421 917 601 752 a budeme vás kontaktovať 🙂