APRÍL 2022

DENNÝ KURZ ÚČTOVNÍCTVA V NOVÝCH ZÁMKOCH

OTVÁRAME NAJOBĽÚBENEJŠÍ KURZ ÚČTOVNÍK KOMPLEX V NOVÝCH ZÁMKOCH

Kurz Účtovník KOMPLEX je denný a Ministerstvom školstva akreditovaný kurz, za ktorý získaš platný certifikát. Podvojné, jednoduché a mzdové účtovníctvo v jednom úžasnom prepojení (264 hod. výuky) + video záznam + ročná podpora + odborná prax na PC (2 x certifikát) + pomoc v kariére. Tu sa môžeš dočítaš viac.

Najaktualnejší kurz pre rok 2022

Adresa konania

Dom kultúry , Hlavné námestie 7 , 940 02 Nové Zámky

Prezenčné vzdelávanie

Termín: 04.04.2022 do 23.06.2022

Čas: 8.15 - 14.00

Dni: Po - Ut - Štv - Pia (3 - 4 x týždenne)


Cena: ZADARMO (nezamestnaní cez úrad práce)

Cena: 792 € (samoplatci)

Cena: 673 € (mamičky na MD/RD, študenti, ZŤP)


Uzatvorenie prihlášok: 14.03.2022 (nezamestnaní)

Uzatvorenie prihlášok: 30.03.2021 (samoplatci)


TVOJA NEZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA NA KURZ

V živote sa toho môže stať veľa, a preto môžeš svoju prihlášku hocikedy do začiatku kurzu zrušiť. 

Po prihlásení ti zavoláme a všetko vysvetlíme. V prípade, že chceš požiadať úrad práce o zaplatenie kurzu, tak ti poštou pošleme potrebný formulár s inštrukciami. Viac sa dozvieš tu.

Typ kurzu:*
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

* Problém s prihlásením ? napíšte nám SMS na tel.č.: +421 917 601 752 a budeme vás kontaktovať 🙂

Klaudia Kalabová

LEKTOR KURZU
Čaute všetci 😉 volám sa Klaudia . Je to neuveriteľné ale účtovníctvu sa venujem už skoro 30 rokov. Z toho vyplýva, že keď som to prežila ja, prežijete to aj Vy a s úsmevom. ... Mám svoju vlastnú účtovnú kanceláriu a s niektorými klientmi zážitky na knihu .... So spoločnosťou MIDARO spolupracujem už skoro 5 rokov . A prečo ? No jednoducho preto, lebo si myslíme, že praktické skúsenosti a konkrétne príklady z praxe Vám dajú oveľa viac ako mentorovanie teórie zo zbierok zákonov. Je jasné, že v tomto povolaní musíte rátať s tým, že sa budete učiť stále, lebo všetko sa mení skoro každý rok, ale aspoň si precvičíte mozog 😉 Teším sa z každého absolventa, ktorý mi kedykoľvek napíše ako sa mu darí a ako postupuje v práci. Dúfam, že budete medzi nimi .

Čo o nás hovoria naši absolventi

Veľká spokojnosť s frekvenciou vyučovacích hodín, dostatkom zrozumiteľného materiálu, podporou po ukončení školenia s následnou ročnou podporou po kurze a tiež s tréningom pre získanie praxe „Junior účtovník“. Lektorka pani Koprdová je úžasná žena, ktorá má prehľad v danom odbore. Ďakujem, že som Vás spoznala.
Michaela Sawicka
Kurz mi pomohol zasa sa o niečo viac zorientovať v účtovníctve. Prínosom boli určite príklady z praxe, ktoré nám prednášala pani lektorka. Je príjemné zistiť, že si zo školy človek ešte niečo pamätá 😊 Veľmi mi vyhovovalo grafické zobrazenie v podobe myšlienkových máp.
Eva Halecká
Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Všetko sa bralo od začiatku. Keďže som bol začiatočník všetko bolo vysvetlené. Nebol problém opýtať sa viackrát na tú istú otázku v priebehu kurzu. Materiály boli veľmi dobre spracované. Boli tam konkrétne veci a nie žiadne „omáčky“ a na konci kapitoly boli zhrnuté tie najpodstatnejšie veci. Spokojnosť.
Ing. Radovan Bartko
Som ekonómka, ale bola som dlho doma s deťmi, preto som potrebovala všetko zopakovať a aj si zvýšiť kvalifikáciu a prehľad o aktuálnych veciach v účtovníctve. Kurz mi pomohol zvýšiť si sebavedomie a mienku o sebe, že ešte niečo viem a môžem spokojne ísť na pohovory, aj do praxe. Ďakujem. A pani lektorka Stanka bola úžasná, so všetkým pomohla.
Ing. Lenka Krivjanská