ČO O NÁS HOVORIA NAŠI ABSOLVENTI ?

Tu nájdeš referencie od našich klientov.

Ďakujeme za viac než 200+ referencií ❤️

Facebook recenzie

Video referencie

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Textové referencie a 

fotky našich šikovných absolventov

Absolvovať účtovnícky kurz MIDARO bolo viac než dobré rozhodnutie. Veľmi si cením Váš prístup, kvalitu kurzu, kvalifikovanosť a odbornosť lektorov, materiálne zabezpečenie (materiály sú skvelou a praktickou pomôckou aj v bežnom živote) a rovnako ako aj podporu a ďalšie možnosti po absolvovaní kurzu. Ďakujem ešte raz za príležitosť a prajem celému kolektívu veľa ďalších úspechov a spokojných absolventov.
Ing. Kornélia Virágová
Som ekonómka, ale bola som dlho doma s deťmi, preto som potrebovala všetko zopakovať a aj si zvýšiť kvalifikáciu a prehľad o aktuálnych veciach v účtovníctve. Kurz mi pomohol zvýšiť si sebavedomie a mienku o sebe, že ešte niečo viem a môžem spokojne ísť na pohovory, aj do praxe. Ďakujem. A pani lektorka Stanka bola úžasná, so všetkým pomohla.
Ing. Lenka Krivjanská
Absolvovala som kurz účtovníctva cez podporu úradu práce. S výsledkom som mimoriadne spokojná. Prekvapila ma profesionalita, kvalita a možnosti, ktoré kurz ponúkal. Myslím si, že aj vďaka tomuto kurzu v budúcnosti budem schopná vykonávať túto prácu poctivo, svedomite a profesionálne. Ďakujem spoločnosti MIDARO za ich podporu.
Miriama Lichnerová
S firmou MIDARO a kurzom účtovníctva som bola nadmieru spokojná a to aj napriek tomu, že som bola v účtovníctve úplný začiatočník. Kvalitné materiály mi pomohli všetko rýchlo pochopiť a určite ho využijem aj v budúcnosti.
Mgr. Darina Remecká
Kurz hodnotím ako veľmi prínosný a užitočný. Som veľmi rada, že som sa rozhodla kurz absolvovať práve u Vás. Ako samoplatiteľka som spokojná, že som investovala do vzdelania, ktoré malo zmysel a bolo orientované na prax.
Ing. Simona Mularčíková
Kurz mi pomohol zasa sa o niečo viac zorientovať v účtovníctve. Prínosom boli určite príklady z praxe, ktoré nám prednášala pani lektorka. Je príjemné zistiť, že si zo školy človek ešte niečo pamätá 😊 Veľmi mi vyhovovalo grafické zobrazenie v podobe myšlienkových máp.
Eva Halecká
Kvalitné spracovanie učebných materiálov, príjemné vystupovanie lektorky, jej kvalitné a odborné znalosti, príklady z praxe, individuálny prístup, či ochota podrobne vysvetliť učivo. Tento kurz s touto spoločnosťou a lektorkou môžem len odporučiť.
Kamila Kipušová
Veľká spokojnosť s frekvenciou vyučovacích hodín, dostatkom zrozumiteľného materiálu, podporou po ukončení školenia s následnou ročnou podporou po kurze a tiež s tréningom pre získanie praxe „Junior účtovník“. Lektorka pani Koprdová je úžasná žena, ktorá má prehľad v danom odbore. Ďakujem, že som Vás spoznala.
Michaela Sawicka
Od kurzu som očakávala porozumenie problematiky účtovníctva, keďže sa mu mienim venovať aj v budúcnosti a začala som sa mu venovať aj vo vlastnej firme. Moje očakávania sa naplnili. Prístup lektorky bol nezameniteľný. Venovala sa nám na 100 %. Ďakujem.
Marianna Straszkiewicz Sedlická
S kurzom som veľmi spokojná, najmä, čo sa týka materiálov, vysvetľovaní v programoch a hlavne výkladom daných problematík z účtovníctva. Pani lektorke ďakujem za veľmi dobré a hlavne zrozumiteľné vysvetlenia a za veľa objasnení, ktoré sa týkali praxe. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.
Bc. Monika Vnenčáková
Kurz odporúčam všetkým, ktorí sa chcú niečo nové naučiť, alebo zopakovať. Materiály sú veľmi dobre spracované. Absolvovala som mzdové účtovníctvo a verím, že mi v budúcnosti poznatky z kurzu pomôžu. Ďakujem za príjemne strávený čas počas kurzu s lektorkou Stankou.
Bc. Daniela Mato-Lukáčová
100 % spokojnosť s učebným materiálom a tiež s pani lektorkou. Zrozumiteľný výklad a obrovská ochota s nami pracovať, za čo jej patrí obrovská vďaka. Tento kurz mi otvoril lepšiu možnosť uplatnenia sa na trhu práce.
Lenka Drápalová
Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Všetko sa bralo od začiatku. Keďže som bol začiatočník všetko bolo vysvetlené. Nebol problém opýtať sa viackrát na tú istú otázku v priebehu kurzu. Materiály boli veľmi dobre spracované. Boli tam konkrétne veci a nie žiadne „omáčky“ a na konci kapitoly boli zhrnuté tie najpodstatnejšie veci. Spokojnosť.
Ing. Radovan Bartko
Som veľmi spokojná. Materiály na kurze boli spracované veľmi dobre, prehľadne a zrozumiteľne. Poslúžia pre účtovnícku prax aj v zamestnaní. Lektorka bola príjemná, ústretová a ochotná poradiť aj v našich osobno - pracovných problémoch. Vďaka.
Marta Pečálková
S kurzom som veľmi spokojná. Firma MIDARO má profesionálny prístup. Na všetky otázky mi radi a ochotne odpovedali a s akýmkoľvek problémom pomohli. Pani lektorka bola veľmi milá a trpezlivá a aj napriek množstvu otázok nám všetko s kľudom vysvetlila.
Veronika Strečanská
Váhala som, či sa do kurzu prihlásiť a musím uznať, spravila som dobre. Dozvedela som sa veľa užitočných a zaujímavých informácií, spoznala príjemných ľudí a pevne verím, že tieto informácie využijem aj v praxi. Kurz účtovníctva budem určite odporúčať každému
Dana Pitlíková
Kurz bol veľmi dobrý. Spoznala som veľa fajn ľudí, s ktorými sme si rozumeli a radili si pri veciach, ktoré sme nevedeli pochopiť na prvýkrát. Učebné materiály boli prehľadné a pani lektorka zvolila veľmi príjemný spôsob výučby, keďže nám pridávala aj vlastné skúsenosti z praxe.
Natália Laceková
Tento kurz bol super! Získala som informácie, s ktorými môžem ihneď pracovať v realite. Knihy sú robené a písané zrozumiteľne a výstižne. Určite ich zakladám do poličky v mojej novej účtovníckej kancelárií.
Paula Tužinská
Bola som spokojná, ako začiatočník som sa toho veľa naučila a určite viem viac z tejto oblasti. Nebolo to moc náročné a určite odporúčam komplexný kurz aj do budúcna.
Nikoleta Pučeková
S kurzom som veľmi spokojná. S účtovníctvom som sa tu stretla prvý krát a dokázal ma naučiť všetky potrebné základy. Lektorka, ktorá ho viedla je veľmi milá, trpezlivá a dokáže problematiku vysvetliť. Ďakujem
Ing. Eva Bartáková
Na kurze som bola na doplnenie si určitých vedomostí a aj praktických skúseností, pretože som s účtovníctvom pracovala. Kurz splnil moje očakávanie aj vďaka dobrým materiálom.
J. Flochová
Firma MIDARO – vynikajúce skúsenosti, naozaj vyučujú „magické účtovníctvo“. Perfektná výuka nielen teória, ale aj prax a účtovanie v účtovných programoch. S kurzom som bola veľmi spokojná. K dispozícií sme mali kvalitný materiál, ktorý mi veľmi pomôže do praxe a môžem sa k nemu kedykoľvek vrátiť.
Veronika Kasanická
Komplexný kurz „účtovník“ hodnotím veľmi pozitívne. Vzhľadom na to, že som sa doposiaľ s účtovníctvom nestretla si odnášam množstvo informácií, ktoré využijem v praxi. Taktiež pozitívne hodnotím prístup majiteľov firmy a odbornú pripravenosť lektorov.
Mgr. Dana Škrabáková
Profesionálny prístup, komunikácia, zabezpečenie, materiály. Profesionálny lektor – ovládanie témy na 100%, praktické príklady, profesionálny prístup pri prednášaní. Pohotoví lektori pri akejkoľvek otázke. Odporúčam kurz podvojného, jednoduchého a mzdového účtovníctva cez firmu MIDARO.
Ing. Dagmar Matulová
Kurz akreditovaného vzdelávacieho programu „účtovník“ bol na vysokej profesijnej úrovni. Materiál na vzdelávanie firma MIDARO pripravila veľmi kvalitne a zrozumiteľne. Kvalita organizácie vyučovania a lektorského zabezpečenia bola na vysokej úrovni.
Ľubica Matoušková
Veľmi si cením túto možnosť i napriek tomu, že som v praxi pracovala s účtovnými výkazmi, toto preopakovanie mi veľmi pomohlo pochopiť ako to funguje v praxi. Zdvihlo mi to sebavedomie a otvorilo možnosti do budúcnosti. Verím, že zužitkujem to, čo som sa naučila aj ďalej. Veľmi kvitujem výber lektora. Človek z praxe bez záťaží na teoretické formulácie, jednoduché a zrozumiteľné vysvetľovanie. Ďakujem.
Ľubica Gajdošová
S kurzom som bola veľmi spokojná, príjemná atmosféra, veľmi dobrá lektorka, ochotná vysvetľovať. Profesionálny výstup a aj prístup či už lektorky alebo organizátorov kurzu.
Anna Krnáčová
Kurz MIDARO účtovníctvo odporúčam záujemcom absolvovať, ak sa chcú orientovať v účtovníctve, dozvedia sa aj veci, ktoré môžu využiť aj v osobnom živote pri svojich daňových priznaniach alebo pri komunikácií so zdravotnou a sociálnou poisťovňou.
Mgr. Monika Halvoníková
Veľmi som spokojná s týmto kurzom. Naučil ma to, čo som sa v škole nedozvedela. Páčil sa mi prístup lektorky, ktorá zodpovedala na všetky nami kladené otázky. Vďaka Vášmu kurzu som nadobudla vedomosti, ktoré sa mi zídu v budúcnosti. Veľmi pekne ďakujem.
Eva Škrabáková
Veľká spokojnosť, aj keď som sa bála, čakalo ma príjemné prostredie, skvelá lektorka, super kolektív. Odporúčam vrelo každému kto rozmýšľa o tomto kurze.
Marianna Horňáková
S kurzom som bola spokojná. Naučili sme sa veľa potrebných vecí. Najviac chválim kvalitne odvedenú prácu lektorky. Venovala sa nám plne.
Veronika Minorová
S kurzom som bola maximálne spokojná, vrelo odporúčam všetkým, ktorí sa potrebujú naučiť účtovníctvo. Učebný materiál bol spracovaný zrozumiteľne a prístup vyučujúceho bol skvelý.
Magdaléna Štofíková
Profesionálny prístup firmy, určite každému odporúčam. Je to ďalšie nakopnutie do profesionálneho života.
Lenka Horňáková
Bola som veľmi spokojná s výberom lektorky. Vyučovacie materiály boli dobre spracované, boli zrozumiteľné a prehľadné. Uvítala by som viac praktických hodín s programovým vybavením.
Mária Vidňanská
Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ktorí sa stretli s účtovníctvom prvý krát a môžu získať prvotné informácie z oblasti účtovníctva, získajú podrobne spracované materiály.
Ing. Patrícia Slaninová
Dôkladne pripravené materiály, ktoré sa dajú využiť aj pri samoštúdiu a poslúžia ako pomôcka do budúcna.
Emília Handurová
Je vhodný na získanie nových vedomostí, preto ho odporúčam. Z oblasti účtovníctva som sa viac naučila a môže pomôcť pri hľadaní lepšej práce.
Petronela Petríková
Ďakujem za kurz, naučila som sa účtovníctvo, získala som nové poznatky a spoznala som dobrých nových ľudí. Fakt sa oplatí prihlásiť sa na kurz.
Martina Vaľová
Veľmi som bola spokojná s výučbou pani lektorky Hankovej, ktorá problematiku jednoduchého a podvojného účtovníctva vysvetlila trpezlivo a zrozumiteľne.
Michaela Koscová
S kurzom som bola veľmi spokojná. Prednášala nám pani Kalabová, ktorá vysvetľovala veľmi dobre. Veci vysvetľovala z praxe. Materiály boli tiež veľmi dobre vypracované. Kurz mi poskytol veľa informácií, ktoré dúfam, že budem vedieť využiť v praxi ako mzdová účtovníčka.
Blanka Puskásová
Všeobecne je pravidlom, že ťažiskovú atmosféru vytvárajúcu adekvátny podklad pre efektívne zvládnutie akéhokoľvek vzdelávacieho procesu zo strany účastníkov vytvára lektor. Myslím si, že pani Kalabová je pre MIDARO veľkým prínosom, pretože dokáže primerane jednoducho, no napriek tomu odborne i zábavne vniesť myseľ účastníka kurzu do zdanlivo hrôzostrašného sveta účtovníctva (pozn. a to verte, že pre mňa to hrôzostrašný svet bol!). Najviac sa tak stáva pozitívne vnímanou tvárou, ktoré si budú účastníci kurzu asociovať s atribútmi MIDARA, z čoho vyplýva, že týmto spôsobom firma robí reklamu a podieľa sa na šírení jej dobrej povesti. Preto budem Vaše kurzy odporúčať priateľom.
Mgr. Branislav Kolenič
Kurz mi určite priniesol veľa užitočných vedomostí, ale aj informácií. Účtovníctvo som mala na strednej škole, ale 20 rokov som sa tomu nevenovala. Keďže sa chcem pustiť cestou podnikania ako SZČO viem si predstaviť robiť vlastné účtovníctvo.
Jana Poštrková
Ďakujeme pani lektorke za trpezlivosť, ochotu, prístup, pomoc,... Kurz odporúčam aj v prípade, že má niekto záujem len o informácie týkajúce sa možností v práci – výhody, príplatky,... ale aj tým, ktorí chcú účtovníctvo vykonávať profesne.
Kristína Matušincová
Kurz bol pre mňa veľkým prínosom. Načerpala som veľa vedomostí, ktoré budem môcť využiť v pracovnom, ale aj v osobnom živote.
Miriam Hrabelová
Celkovo som bola spokojná s absolvovaní kurzu, som rada, že som sa na to dala. Dozvedela som sa veľa nového, osviežila si predošlé vedomosti a hlavne som sa naučila veľa zo mzdového účtovníctva a personalistiky. Perfektný prístup lektora.
Jana Roxerová
Čo sa týka účtovníctva, na kurz som prišla ako „nepopísaná tabuľa“. Vďaka kurzu som pochopila princíp a dovolím si tvrdiť, že môžem bez obáv nastúpiť na pozíciu Junior účtovníka. Ďakujem pani Hrivíkovej a pánovi Hrivíkovi.
Mgr. Helena Perončíková
Komplexný prehľad jednotlivých sektorov účtovníctva v krátkom čase, kvalitné spracovanie materiálov, z ktorých môžeme čerpať aj v praxi.
D. Mišinská
Celý kurz bol na profesionálnej úrovni študijne materiály boli prepracované do detailov, odbornosť lektorov na vysokej úrovni. Podmienky výučby a technické zabezpečenie super. Ďakujem.
Oľga Krajčelová
Kurz splnil moje očakávanie na výbornú, ďakujem firme MIDARO za všetko a hlavne za výbornú lektorku Ing. Horváthovú za jej úžasný ľudský prístup.
Martina Lužinská
S priebehom kurzu som bola veľmi spokojná, lektorka nám poskytovala kvalitné odborné informácie. Kurz mi poskytol základné vedomosti k vedeniu účtovníctva.
Slavomíra Vastušková
MIDARO - Chcem sa poďakovať za kurz Jednoduché účtovníctvo. Pre mňa, ako laika to bolo veľmi výborne vysvetlené, v tom, že som tomu porozumela. Najviac sa mi páčilo vysvetlenie, ktoré nie je v poučkách, ale ako to funguje v praxi. A odporučila by som to každému, kto má záujem. Netreba sa báť, že to nedokážete treba sa prihlásiť a ukázať, že na to máte. Ďakujem za úspešné ukončenie kurzu Jednoduchého účtovníctva.
Darina M.
Absolvovala som komplexný kurz účtovníctva. S kurzom som bola maximálne spokojná, získala som veľa nových vedomostí, nakoľko som mala iba základy účtovníctva. Prístup lektorov bol super, všetko vedeli laicky vysvetliť a zodpovedali na všetky naše otázky. Ďalším pozitívom tohto kurzu bolo, že som spoznala veľa skvelých ľudí a získala tak nové kontakty.
Lýdia Kľusková
Odporúčam. Výborná postupnosť vyučovacích hodín – najprv teória potom prax. Riešenie príkladov z praxe, vynikajúca lektorka – vyzná sa v tom, čo robí. Človek sa môže rovno zamestnať ako mzdový účtovník aj keď nemá prax.
Ing. Tatiana Kováčová
S kurzom som bola veľmi spokojná. Odporúčam aj ostatným. Kvalitné materiály, výborná lektorka Zuzana Ambrová, ktorá nám vo všetkom vyšla v ústrety a bola veľmi milá a hlavne nám všetko dobre vysvetlila a mala s nami trpezlivosť.
Júlia Devošová
S kurzom som bola spokojná. Výborná pani lektorka. Kurz bol náročný, ale splnil očakávania. Na kurze sa mi páčilo, že bol vedený prostredníctvom príkladov. Odporúčam.
Katarína Bartošová
Kurz bol organizačne veľmi dobre zabezpečený, výborná komunikácia aj operatívna komunikácia. Učivo bolo obsiahle a rôznorodé. Veľmi dobre zabezpečené študijné aj praktické podklady (príklady). Pani Lektorka odborne znalá, aj trochu prísna a dôsledná – čo bolo, ale v náš prospech. Tlačilo nás to vpred, snažiť sa pracovať na sebe. Kurz splnil účel a moje očakávania. Ďakujem.
Jana Benková
Účtovnícky kurz bol na vysokej úrovni. Som nadmieru spokojná s poskytnutými službami. Vrelo odporúčam pre tých, ktorí sa chcú v budúcnosti venovať účtovníctvu. Veľmi pekne ďakujem za príležitosť absolvovania účtovníckeho kurzu.
Mgr. Nikola Kollárová
Absolvovala som kompletný kurz účtovníctva s vynikajúcou lektorkou a môžem povedať, že som nadobudla komplexný prehľad o danej problematike. Spoločnosť spracovala a poskytla frekventantom kvalitný a zrozumiteľný študijný materiál. Vrele odporúčam.
Marta Bardyová
Tento kurz som začala ako úplný začiatočník. Na konci môžem povedať, že som mierne pokročilá, ba v niektorých oblastiach pokročilá. Je to vďaka (hlavne) lektorke pani Opatovej, ktorá je perfektná a mala s nami trpezlivosť. Veľmi pekne jej ďakujem! Je super lektorka!
Zuzana
Veľmi dobrý výber pani lektorky – úžasný prístup. Učebné materiály ľahko zrozumiteľné a prehľadné. Ďakujem za možnosť absolvovať Váš kurz.
Mgr. Lucia Bazalová
Veľmi kvalitne spracované materiály, z ktorých sa kurz vyučoval, tak, aby problematiku pochopili aj úplní začiatočníci. Kurz určite odporúčam.
Mgr. Jana Kosmeľová
Vybavenie učebne, dobré materiály. Mzdám som sa začala venovať ako samouk, takže som vedela o čom sú materiály. Taktiež som skončila ekonomickú školu. Horšie na tom boli kolegyne, ktoré nie sú z tohto oboru, musia viac zabrať a študovať. Ja som si chcela urobiť kurz lebo niektoré veci sa menili, zo školy som 20 rokov preč.
Zuzana Krváková
Kurz bol ľahko pochopiteľný a zvládnuteľný. Pochopila som základy účtovania a naučila som sa to dôležité, aby som mohla zvládnuť účtovanie.
Andrea Lindáková
Na kurze sa mi veľmi páčilo, vždy bola dobrá a pozitívna atmosféra. Kurz splnil moje očakávania. Z účtovníctva som sa veľa naučila.
Tatiana Kolačná
Kurz by som odporučila svojim známym, hlavne kvôli získaniu nových poznatkov (zopakovaním si už tých získaných). Účtovníctvo si vyžaduje neustále sledovanie zákonov a predpisov, tento kurz podáva o týchto zmenách ucelené informácie (dozvieme sa všetko na jednom mieste).
Evelina Gyongyosova
Toto školenie resp. kurz mi dal veľa. Myslím tým veľa znalostí z oblasti účtovníctva, ktoré budem vedieť využiť v mojej budúcej práci. Uvedený kurz budem odporúčať.
Judita Szyresyová
S kurzom a jeho obsahom som bola veľmi spokojná. Hlavne akou formou nám ho naša lektorka podala. Bol ľahko pochopiteľný vďaka nej. Som rada, že som sa ho mohla zúčastniť a hlavne zadarmo.
Iveta Kušniráková
S kurzami od spoločnosti MIDARO som bola nadmieru spokojná. Pracovné materiály, priebeh kurzov, organizácia aj celkový prístup bol na vysokej úrovni.
Nikoleta Liptáková

Zákaznícka podpora

Potrebuješ poradiť ? Ozvi sa nám, radi ti pomôžeme.

0917 601 752

info@midaro.sk

0917 601 752

info@midaro.sk

Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre účely vyriešenia Vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov

Aktuálne otvárame:

0
kurzy
online
Prečítajte si všetky naše recenzie - Magické účtovníctvo